Veebilehe suurendamiseks ja vähendamiseks tuleb Ctrl-klahvi (Cmd-klahvi) all hoides vajutada "+" või "-" klahvi.
Teine võimalus on liigutada hiire kerimisrulli, hoides all Ctrl-klahvi.
Tavasuuruse taastamiseks tuleb samaaegselt vajutada klahvidele Ctrl ja 0.

Suurendus

KontrastsusOtsitulemused, kirje andmed

Sakid

Kõik kirje põhiandmetele (autor, pealkiri, ilmumisandmed jms) lisanduvad andmed on jagatud sakkidele.

Eksemplarid - Kohaviida veerust võid leida ka ikooni Avakogujuht, millel klõpsates avaneb avakogujuht. Selleks, et näha eksemplaride sakis kõiki ridu, tuleb klõpsata nupul VAATA KÕIKI EKSEMPLARE

Kõikide eksemplaride kuvas on võimalik järjestada eksemplare asukoha, kohaviida, staatuse ja märkuste veeru alusel, samuti neid filtreerida asukoha ning staatuse alusel.

Viimati saabunud - info perioodiliste väljaannete numbrite saabumise kohta raamatukogusse. Samuti saad teada, kui mõni number on raamatukogusse tulemata jäänud. Igale väljaande numbrile vastab tabelis üks lahter. Lahtri ülemisel real kuvatakse ilmumisaeg, keskmisel real raamatukogusse saabumise kuupäev ja alumisel väljaande köide ja number.

Täiskirje - kõik väljaande põhiandmetele lisanduvad andmed nagu standardnumbrid, lehekülgede arv, märkused, märksõnad, teised autorid jne. Sealt leiad ka ruutkoodi, mis võimaldab kiirelt ja mugavalt anda edasi informatsiooni nutiseadmesse (nt võrguväljaandeid saab soovi korral lugeda oma nutitelefonis). Ruutkoodi soovitame vaadata veebilehitsejate uuemate versioonidega.

MARC kuva - täiskirje andmed MARC21-vormingus (oluline eelkõige raamatukoguspetsialistidele)

Lisainfo - kommentaaride ja hinnete lisamise võimalus. Siin saad lugeda ka teiste kasutajate poolt lisatud kommentaare.

Sakid
Sakid
Sakid
Sakid
Sakid