Veebilehe suurendamiseks ja vähendamiseks tuleb Ctrl-klahvi (Cmd-klahvi) all hoides vajutada "+" või "-" klahvi.
Teine võimalus on liigutada hiire kerimisrulli, hoides all Ctrl-klahvi.
Tavasuuruse taastamiseks tuleb samaaegselt vajutada klahvidele Ctrl ja 0.

Suurendus

KontrastsusAndmebaas

Toetatud veebilehitsejad

Andmebaasi ISE kõigi funktsioonide kasutamiseks järgi allolevaid soovitusi:

Veebilehitseja

Soovitame kasutada uuemaid, enamlevinumaid veebilehitsejaid. Veebilehitsejate vanemate versioonide kasutamisel võib andmebaasi ISE funktsionaalsus olla mõnel juhul piiratud.

JavaScript

Andmebaasi ISE kasutamiseks on vajalik JavaScript. Seepärast soovitame kasutatavas veebilehitsejas JavaScript aktiveerida.

JavaScripti puudumisel kuvatakse vastavasisuline teade:
"Andmebaasi ISE kasutamiseks on vajalik JavaScript. Kasutataval veebilehitsejal puudub JavaScripti tugi või on see välja lülitatud."

Küpsised

Andmebaasi veebileht kasutab küpsiseid ehk tekstifaile (tuntud ka kui HTTP-küpsis, inglise cookie, HTTP cookie), mis salvestatakse teie arvutisse ning mis võimaldavad teie veebilehe kasutust analüüsida ning teie päringuid kindla sessiooniga siduda. See muudab veebilehe kasutamise lihtsamaks ja mugavamaks. Kui süsteemiga suhtlev arvuti küpsiseid vastu ei võta, ei võimalda süsteem mõningaid funktsioone (näiteks kujunduse või keele valiku meelde jätmine). Sessiooni lõpus, hiljemalt veebilehitseja sulgemisel, küpsised kustutakse.

Küpsiseid ei saa kasutada teie arvutile ligipääsemiseks ega teie kohta teabe saamiseks. Volitusteta isikud ei pääse ligi küpsistes salvestatud andmetele. Küpsiseid ei kasutata mingil juhul teid puudutava nimelise teabe kogumiseks.