Andmebaas

Viimased uuendused

28. august 2019

artiklid.elnet.ee

Alates 28.08.2019 asub Eesti artiklite andmebaas ISE uuel aadressil - https://artiklid.elnet.ee.

Uuenenud on andmebaasi keskkond, täienenud funktsionaalsus. Saab otsida nii kogu andmebaasis kui spetsiifilisemates teemabaasides.

Varasemast ise.elnet.ee andmebaasist salvestatud lingid suunatakse ümber uuele aadressile.

Andmebaasi ISE kohta saab lähemalt lugeda siit.

Kasutame andmebaasi koostamisel uut tarkvara

Alates 28.augustist kasutame andmebaasi ISE koostamisel raamatukogutarkvara Sierra. Sama tarkvara kasutatakse ka e-kataloogi ESTER pidamisel.

Andmebaasi ISE saab mugavalt kasutada nutiseadmetes

Andmebaasi ISE saab nüüd mugavalt kasutada ka nutiseadmetes. Töötab enamlevinud veebilehitsejates Android ja iOS platvormidel.
Tähelepanekuid ootame aadressil ise@elnet.ee.

Rohkem prindivõimalusi

Klikkides kirjekuvas prindi on võimalik valida, kas soovid printida antud kirje kohta lühiandmed või täielikud andmed. Loe rohkem...

Kirjete eksport

Kirjete ekspordil on uued võimalused. Saad valida, kas soovid andmeid printida, salvestada või omale e-posti teel saata ning kas soovid andmeid saada lühikirjetena, täiskirjetena või MARC vormingus. Loe rohkem...

www-ikoon

Otsitulemuste loendis www klikkides avaneb täistekstide jm linkide loetelu.

NB! Artiklid võivad olla ka juurdepääsupiirangutega. Kui artikkel on veebis vabalt kättesaadav, saad seda kohe lugema minna.

Teata veast

Klikkides kirjekuvas lingil Teata veast saad kiirelt ja mugavalt teada anda kirjest leitud vigadest (faktivead, trükivead vms). Sisesta teaviku andmed (autor, pealkiri) ja võimalikult täpne vea kirjeldus.

Tagasiside saamiseks lisa ka enda andmed.