MTÜ Eesti Raamatukoguvõrgu Konsortsium


Tänaseks päevaks kasutavad konsortsiumi hallatavat integreeritud raamatukogusüsteemi Sierra/Millennium kaheksateist Eesti raamatukogu.
 

 

 E-kataloog ESTER  
 
Eesti Hoiuraamatukogu (EHR) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
646 5202
Eesti Kirjandusmuuseumi Arhiivraamatukogu (KMAR) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
737 7710
Eesti Kunstiakadeemia raamatukogu (EKAR) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
626 7334
Eesti Kunstimuuseumi raamatukogu (EKMR) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
602 6037
Eesti Maaülikooli raamatukogu (EMÜR) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
731 3062
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia raamatukogu (EMTAR) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
667 5751
Eesti Panga raamatukogu (EPR) raamatukogu[at]eestipank.ee

Eesti Rahva Muuseumi raamatukogu (ERM) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
735 0420
Eesti Rahvusraamatukogu (RR) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
630 7100
Kaitseväe raamatukogud (KV) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
717 1263
Rahvusarhiivi raamatukogu (KV) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
738 7531
Sisekaitseakadeemia raamatukogu (SKA) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
696 5644
Tallinna Keskraamatukogu (TlnKR) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
683 0915
Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukogu (TTKR) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
666 4558
Tallinna Tehnikaülikooli raamatukogu (TalTech) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
620 3553
LibChat
Tallinna Ülikooli Akadeemiline Raamatukogu (TLÜAR) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
665 9431
Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu (TrtLR) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
736 1382
Tartu Ülikooli raamatukogu (TÜR) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
737 5702

 

Tagasiside: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.