Asko Tamme

tegevdirektor

e-post: asko.tamme@elnet.ee
tel: 5340 2784

Riin Olonen

arendusjuht

e-post: riin.olonen@elnet.ee
tel: 630 7189, 5680 7189

Kalju Kill Kask

süsteemi administraator

e-post: kill.kask@elnet.ee
tel: 737 5712

Urmas Sinisalu

IT-spetsialist

e-post: urmas.sinisalu@elnet.ee
tel: 630 7222

Sven Põder

juriidiline konsultant

e-post: sven.poder@elnet.ee

Margit Teesalu-Kranich

veebihaldur

e-post: margit.teesalu@elnet.ee

Mai Raet

infosüsteemi Sierra üldhaldur

e-post: mai.raet@elnet.ee
tel: 665 9429

Riina Felding

infosüsteemi Sierra kasutajatoe spetsialist

e-post: riina.felding@tlulib.ee

Urve Erm

Eesti märksõnastiku haldur

e-post: urveerm@gmail.com
tel: tel: 551 9805

Peeter Kondratjev

E-varamu portaali haldur

e-post: peeter.kondratjev@elnet.ee
tel: 665 9410, 5342 8627

Tiit Kroon

E-varamu portaali veebihaldur

e-post: tiit.kroon@tlulib.ee
tel: 665 9459

Marika Meltsas

e-väljaannete ühishangete projekti juht

e-post: marika.meltsas@elnet.ee
tel: 737 5752, 524 2636

Elena Sipria-Mironov

ühishangete administraator

e-post: elena.sipria-mironov@ut.ee
tel: 52 514 56