Privaatsusteave

Kasutades www.elnet.ee veebilehte kinnitate, et olete siin kirjeldatud tingimustest aru saanud ja aktsepteerite neid täielikult. Jätame endale õiguse vajadusel tingimusi muuta.

Veebilehe omanik on MTÜ Eesti Raamatukoguvõrgu Konsortsium.

Kontaktandmed
e-posti aadress: elnet@elnet.ee
postiaadress: Tõnismägi 2, Tallinn 10122

Autoriõigus

Kui pole märgitud teisiti, on kogu veebilehe sisu autoriõiguste valdaja MTÜ Eesti Raamatukoguvõrgu Konsortsium. See tähendab, et sisu kasutamine mis tahes kujul (ka osaliselt) on lubatud ainult MTÜ Eesti Raamatukoguvõrgu Konsortsium loal. Kui luba on antud, siis igale sisukoopiale peab olema lisatud siinsele veebilehele viitav link.

Kui külastate meie veebilehte

Kogume vaid anonüümset informatsiooni, mis aitab meil paremini teenust pakkuda. See sisaldab näiteks analüütikat, kust näeme, millised teemad ja teenused inimestele rohkem huvi pakuvad ja millised mitte. Üldisel kujul aitab see meil ka mõista, milliste huvidega meie kodulehe külastajad on, et saaksime oma teenuseid ja tegemisi tutvustada just neile, kes sellest ka reaalselt huvitatud võiksid olla.

Samuti kasutame küpsiseid (väike tekstifail, mis salvestatakse kasutaja arvutisse), mis võimaldavad erinevat funktsionaalsust meie veebilehel ja parandavad kasutajakogemust. Soovi korral on võimalik veebilehitseja seadistustes küpsiste kasutamine ära keelata ja vastavate brauserilaiendustega ka analüütika jälgimise blokeerida. Sellisel juhul tasub aga arvestada, et see võib kaasa tuua probleeme veebilehe korrektses toimimises.